Open Langedijker KampioenschapOpen Langedijker Kampioenschap Libre

Indeling partijen 2e ronde

Nadat alle partijen in de 1e ronde zijn gespeeld en de nieuwe gemiddeldes zijn bepaald, kunnen we vanavond ( vrijdag 24 maart ) starten met vijf poules van vier spelers die allemaal drie partijen spelen.

Morgen volgen de andere 3 poules. De nummers 1 en 2 van elke poule gaan door naar de laatste zestien die zaterdag avond vanaf 19:00 uur de knock-out fase ingaan.

De titelverdediger zit er nog steeds in, Lars Welp heeft via een wonderbaarlijke escape kans gezien om met het kleinste mogelijke verschil ( 1 carambole !!) zich op gemiddelde toch weten te plaatsen.

Wedstrijden OLK Libre 2017 2e ronde
vrijdag 24 maart 2017
Tafel 1
19:00 Rob Zutt 32 Giel Bruin 38
19:30 Ard Kamp 40 Rob van Aart 58
20:00 Clint Mol 24 Joop Rotgans 23
20:30 Piet Oostwouder 28 Daan Wijte 16
21:00 Ard Kamp 40 Rob Zutt 32
21:30 Rob van Aart 58 Giel Bruin 38
22:00 Bart Schrama 18 Arie Leijen 35
22:30 Jan Danenberg 27 Tamis Kossen 24
23:00 Giel Bruin 38 Ard Kamp 40
23:30 Rob Zutt 32 Rob van Aart 58
Tafel 2
19:00 Arno Glas 29 Mathijs Gielens 38
19:30 Theo Leijen 54 Arie Krul 59
20:00 Jan Danenberg 27 Bart Schrama 18
20:30 Tamis Kossen 24 Arie Leijen 35
21:00 Theo Leijen 54 Arno Glas 29
21:30 Arie Krul 59 Mathijs Gielens 38
22:00 Joop Rotgans 23 Piet Oostwouder 28
22:30 Mathijs Gielens 38 Theo Leijen 54
23:00 Clint Mol 24 Daan Wijte 16
23:30 Arno Glas 29 Arie Krul 59
Tafel 3
19:00 Piet Oostwouder 28 Clint Mol 24
19:30 Daan Wijte 16 Joop Rotgans 23
20:00 Jeroen Zegers 18 Lars Welp 24
20:30 Rick van Herk 25 Jolanda Muileboom-Spaansen 14
21:00 Arie Leijen 35 Jan Danenberg 27
21:30 Bart Schrama 18 Tamis Kossen 24
22:00 Rick van Herk 25 Jeroen Zegers 18
22:30 Jolanda Muileboom-Spaansen 14 Lars Welp 24
23:00 Lars Welp 24 Rick van Herk 25
23:30 Jeroen Zegers 18 Jolanda Muileboom-Spaansen 14
zaterdag 25 maart 2017
Tafel 1
15:00 René Mul 47 Lia van Schagen 20
15:30 Ron Kinkelaar 30 Cor Guit 101
16:00 Lia van Schagen 20 Cor Guit 101
16:30 René Mul 47 Ron Kinkelaar 30
17:00 Lia van Schagen 20 Ron Kinkelaar 30
17:30 Cor Guit 101 René Mul 47
Tafel 2
15:00 Karoline Wagenaar 15 Ruud Groen 23
15:30 Silver Snoek 27 Gerald Borst 23
16:00 Silver Snoek 27 Karoline Wagenaar 15
16:30 Gerald Borst 23 Ruud Groen 23
17:00 Ruud Groen 23 Silver Snoek 27
17:30 Karoline Wagenaar 15 Gerald Borst 23
Tafel 3
15:00 Jan v Schagen 28 Jelle Moorman 32
15:30 Michel Kolkman 62 Co Hink 58
16:00 Michel Kolkman 62 Jan v Schagen 28
16:30 Co Hink 58 Jelle Moorman 32
17:00 Jelle Moorman 32 Michel Kolkman 62
18:00 Jan v Schagen 28 Co Hink 58