Open Langedijker KampioenschapOpen Langedijker Kampioenschap Libre

Laatste 16 Open Langedijker Kampioenschap Libre 2018

Door naar de finale zijn :
Ron Moorman (15), Remy de Jong (16), Frederieke Wagenaar (11), Jaap Maars (20), Wim Hink (31), Jan van Leeuwen (25), John Nolten (57),
Rick Schuyt (34), Silver Snoek (27), Sjaak Schouten (22), Nico Heidsma (25), Sven van der Fluit (25), Frank Schrama (20), Rob Zutt (30), Giel Bruin (36), Giel Danenberg (28)

Uitslagen tweede ronde:

Wedstrijden Open Langedijker Kampioenschap 2018 ronde 2
vr 30 maart 2018
Tafel 1
Caramboles Resultaat Poule Categorie
19:00
Ron Moorman
15
Marielle Muileboom
10
15-2
2-0
Poule 1
Categorie 1
19:20
Cees Brink
16
Remy de Jong
16
12-13
0-2
Poule 1
Categorie 1
19:40
Remy de Jong
16
Marielle Muileboom
10
16-4
2-0
Poule 1
Categorie 1
20:00
Cees Brink
16
Ron Moorman
15
16-6
2-0
Poule 1
Categorie 1
20:20
Jelle Moorman
32
Jack Groen
36
29-25
2-0
Poule 3
Categorie 1
21:00
Jan van Leeuwen
25
Jelle Moorman
32
21-26
2-0
Poule 3
Categorie 1
21:30
Wim Hink
28
Jack Groen
36
28-28
2-0
Poule 3
Categorie 1
22:00
Jack Groen
36
Jan van Leeuwen
25
17-25
0-2
Poule 3
Categorie 1
22:30
Jelle Moorman
32
Wim Hink
28
17-28
0-2
Poule 3
Categorie 1
Tafel 2
Caramboles Resultaat Poule Categorie
19:00
Ron Kinkelaar
25
Jaap Maars
20
25-8
2-0
Poule 2
Categorie 1
19:20
Frederieke Wagenaar
11
Joop Rotgans
26
11-24
2-0
Poule 2
Categorie 1
19:45
Jan van Leeuwen
25
Wim Hink
28
5-28
0-2
Poule 3
Categorie 1
21:00
Frederieke Wagenaar
11
Ron Kinkelaar
25
11-15
2-0
Poule 2
Categorie 1
21:15
Joop Rotgans
26
Jaap Maars
20
20-20
0-2
Poule 2
Categorie 1
21:30
Jaap Maars
20
Frederieke Wagenaar
11
17-5
2-0
Poule 2
Categorie 1
21:45
Ron Kinkelaar
25
Joop Rotgans
26
18-26
0-2
Poule 2
Categorie 1
22:00
Marielle Muileboom
10
Cees Brink
16
10-10
2-0
Poule 1
Categorie 1
22:30
Ron Moorman
15
Remy de Jong
16
15-9
2-0
Poule 1
Categorie 1
Tafel 3
Caramboles Resultaat Poule Categorie
19:00
Christiaan Wit
55
Rick Schuyt
34
50-34
0-2
Poule 4
Categorie 1
19:30
Marco Baars
29
John Nolten
57
18-57
0-2
Poule 4
Categorie 1
20:00
Marco Baars
29
Christiaan Wit
55
29-47
2-0
Poule 4
Categorie 1
20:30
John Nolten
57
Rick Schuyt
34
34-34
0-2
Poule 4
Categorie 1
21:00
Rick Schuyt
34
Marco Baars
29
25-22
0-2
Poule 4
Categorie 1
21:30
Christiaan Wit
55
John Nolten
57
46-57
0-2
Poule 4
Categorie 1
za 31 maart 2018
Tafel 1
Caramboles Resultaat Poule Categorie
14:00
Sebas van Balgooi
19
Silver Snoek
27
15-27
0-2
Poule 5
Categorie 1
14:30
Thijs Kamp
17
Sjaak Schouten
21
17-9
2-0
Poule 5
Categorie 1
15:00
Thijs Kamp
17
Sebas van Balgooi
19
9-19
0-2
Poule 5
Categorie 1
15:30
Sjaak Schouten
21
Silver Snoek
27
16-27
0-2
Poule 5
Categorie 1
16:00
Sven van der Fluit
25
Rick van Herk
26
25-24
2-0
Poule 6
Categorie 1
16:30
Jurgen Wester
18
Nico Heidsma
25
9-25
0-2
Poule 6
Categorie 1
17:00
Silver Snoek
27
Thijs Kamp
17
27-4
2-0
Poule 5
Categorie 1
17:15
Nico Heidsma
25
Sven van der Fluit
25
12-25
0-2
Poule 6
Categorie 1
17:30
Sebas van Balgooi
19
Sjaak Schouten
21
10-25
0-2
Poule 5
Categorie 1
17:45
Rick van Herk
26
Jurgen Wester
18
26-18
1-1
Poule 6
Categorie 1
Tafel 2
Caramboles Resultaat Poule Categorie
14:00
Rick van Herk
26
Nico Heidsma
25
24-25
0-2
Poule 6
Categorie 1
14:30
Sven van der Fluit
25
Jurgen Wester
18
8-18
0-2
Poule 6
Categorie 1
15:00
Ard Kamp
30
Rob Zutt
30
22-30
0-2
Poule 7
Categorie 1
15:30
Frank Schrama
19
Arie Leijen
38
19-15
2-0
Poule 7
Categorie 1
16:00
Frank Schrama
19
Ard Kamp
30
19-21
2-0
Poule 7
Categorie 1
16:30
Arie Leijen
38
Rob Zutt
30
27-29
0-2
Poule 7
Categorie 1
17:00
Rob Zutt
30
Frank Schrama
19
30-19
1-1
Poule 7
Categorie 1
Tafel 3
Caramboles Resultaat Poule Categorie
14:00
Dick Beerse
50
Giel Bruin
35
26-35
0-2
Poule 8
Categorie 1
14:30
Giel Danenberg
28
John Bruin
51
28-30
2-0
Poule 8
Categorie 1
15:00
Giel Danenberg
28
Dick Beerse
50
24-50
0-2
Poule 8
Categorie 1
15:30
John Bruin
51
Giel Bruin
35
39-35
0-2
Poule 8
Categorie 1
16:00
Giel Bruin
35
Giel Danenberg
28
30-28
0-2
Poule 8
Categorie 1
16:30
Dick Beerse
50
John Bruin
51
43-51
0-2
Poule 8
Categorie 1
17:00
Ard Kamp
30
Arie Leijen
38
30-27
2-0
Poule 7
Categorie 1